Microsoft Windows Vista Osman Gürkan  - Kitap

Microsoft Windows Vista

1. Baskı, 
Nisan 2010
Kitabın Detayları
Dili:
Türkçe
Ebat:
13x19
Sayfa:
439
Barkod:
9789758878406
Kapak Türü:
Karton Kapaklı
Baskısı tükenmiştir.
Kitabın Açıklaması
İşletim sistemi olmadan bir bilgisayar düşünülemez. İyi bir işletim sistemi olmadan verimli çalışmak ta düşünülemez. Windows Vista tüm kullanıcılara hitap eden en gelişmiş en verimli işletim sistemidir. Bu kitapta Windows Vista işletim sisteminin ayrıntılarını bulabileceksiniz.
Kitap 7’den70’e tüm düzeydeki ulanıcılar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Yeni başlayanlar işletim sistemini öğrenirken, diğer kullanıcılar Windows Vista işletim sistemi ile gelen yenilikleri bulabilecektir.
Kitabın bölümlerini bir birinden bağımsız olarak hazırlamaya çalıştım. Ancak yeni kullanıcıların kitabı sırayla takip etmeleri daha yararlı olacaktır. Daha önceki Windows işletim sistemi kullanıcıları rahatlıkla kitabın bölümlerini istedikleri sırada kullanabilirler.
Bu kitap sayesinde Windows Vista işletim sistemine hâkim olabilecek, dosya ve klasörleri yönetebilecek, programlarınızı yönetebilecek, donanım ayarlarını yapabilecek, Windows uygulamalarını etkin biçimde kullanabilecek, Internet erişimini sağlayabilecek ve diğer kullanıcılar ile bağlantı kurabileceksiniz.
Kitabın Konu Başlıkları
.
Temel Kavramlar
.
Masaüstü Kavramı
.
Dosya ve Klasörlerle Çalışmak
.
Windows’u Kişiselleştirmek
.
Depolama Kaynaklarını Yönetmek
.
Resim ve Video Dosyalarını Yönetmek
.
Windows Uygulamaları
.
Kullanıcı Hesapları ve Ağ Yönetimi
.
Internet Explorer ile Sörf Yapmak
.
Windows Mail ile E–posta
.
Engelliler için Erişim Kolaylığı
.
Güvenlik
Yorumlar