Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
İzometrik Kuvvet Antrenmanı
Maksimal, Optimal ve Kuvvette Devamlılık Değerlendirmesi
Aralık 2019 / 1. Baskı / 104 Syf.
Fiyatı: 25.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Dinamometre ile antrenör ve sporcunun belirlediği eklem açısı ve açısal hızlarda kuvvet ölçümü yapabilmektedir. Ölçümler sonucunda güç, toplam iş ve gücün vücut oranına bölümü ile güçlü ve zayıf kas gruplarının belirlenmesiyle antrenör, antrenman programlarına yön verebilmektedir, izokinetik dinamometreler, sadece dinamik kas aktivitelerini değil statik kas aktivitelerini de ölçebilen, bilim adamları tarafından tedavi amacıyla da kullanılabilen cihazlardır. Literatür araştırması ışığında statik (izometrik) kuvvet çalışmalarının çok fazla yapılmadığı görülmektedir. Bu çalışmayla, statik ve dinamik kuvvet antrenmanları yaptırılarak, özellikle statik kuvvet antrenmanlarının kuvvet parametreleri üzerine etkisinin olup olmadığının belirlenmesi amaçlanmış.

(Girişten)

Konu Başlıkları
Genel Bilgiler
İzometrik Kuvvet Antrenmanı
Materyal ve Metod
Barkod: 9786056952616
Yayın Tarihi: Aralık 2019
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 14x20
Sayfa Sayısı: 104
Yayınevi: Spor Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.