Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu ile 213 Sayılı Vergi Usul Kanununda
Belgelerde ve Faturalarda Sahtecilik Suçları
Nisan 2013 / 4. Baskı / 408 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

5237 sayılı yeni Türk Ceza Kanununda "Sahtecilik Suçları" ile 213 sayılı VergiUsul Kanununda "Faturalarda Sahtecilik" suçları adlı çalışma; hem yeni Türk Ceza Kanunundaki sahtecillik suçlarını, hem de Vergi Usul Kanununun 359. maddesinde düzenlenen "Kaçakçılık Suçları"na konu alan "Faturalarda Sahteciik" suçlarını kapsamaktadır.

Günümüzde Ceza hukuku uygulamasanıda, sıklıkla karşımıza çıkan ve her iki kanunda da genel olarak "Sahteciilik" kavramı ile ilişkilendirilmesi nedeniyle, bağımsız iki bölüm halinde, açıklamalı ve özenle seçilmiş, Yargıtay ve Danıştay uygulamasını da içeren içtihatlarla desteklenmiş şekilde, uygulayıcılaran yararlanmasına katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Konu Başlıkları
5237 Sayılı Türk Ceza Kanununda Belgelerde Sahtecilik Suçları
213 Sayılı Vergi Usul Faturalarda Sehtecilik Suçları
Barkod: 9786055118044
Yayın Tarihi: Nisan 2013
Baskı Sayısı:  4
Ebat: 16x23
Sayfa Sayısı: 408
Yayınevi: Bilge Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.