Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Gerçekten Zihinden Problemler – 3. Sınıflar İçin
(Sayısal Yetenek)
Kasım 2015 / 1. Baskı / 128 Syf.
Fiyatı: 14.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu kitap ilköğretim 3. ve 4. Sınıflar için hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında, bu sınıflara yönelik müfredat göz önünde bulundurulmuştur. Yüzlerce test sorusundan oluşan bir kitap hazırlamak yerine özel sorulardan oluşan bir kitap hazırlanmıştır. Problem çözme yöntemini öğretmek için hazırlanan bu kitap, görsel zeka, IQ ve sayısal zeka problemlerinden oluşmaktadır. Bu kitapla kendinizi geliştirirken matematik yarışmalarına ve BİLSEM'e de hazırlanabilirsiniz.

Bu kitabın amacı, sizlerin matematiksel düşünce sisteminizi geliştirmenize yardımcı olmak ve sizlere problem çözme yöntemini kavratmaktır. Çünkü hayatımız boyunca birçok problemle karşılaşacağız ve bu problemlere çözüm ürettiğimiz sürece hayatta başarılı olacağız. Problem çözme yöntemini yaşamının bir parçası haline getiren insanlar, zaman ve enerji kazanırlar. Bu da onları yaptığı işte başarılı yapar. Bizim görevimiz sizlere zor görünen problemlerdeki kolaylıkları göstermek ve zor problemlere farklı bakış açıları kazandırmaktır.

Konu Başlıkları
Matematik Soruları
Problem Çözme Becerisi
Sayısal Yetenek
IQ–Dikkat–Mantık–Hafıza Soruları ve Çözümleri
Barkod: 9786055255534
Yayın Tarihi: Kasım 2015
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 11x17
Sayfa Sayısı: 128
Yayınevi: Altın Nokta Basın Yayın
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021