Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Olimpik Çocuk –3
Bilsem Matematik ve Zeka Kitabı
(4. 5. 6. Sınıflar İçin)
Ocak 2016 / 2. Baskı / 240 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Kainat kitabının dilidir matematik. Bu kitap matematiğin gizemli dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrenciler için hazırlanmış olup öğrencilere doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.

Olimpik çocuk serisinde bulunan şekil-yetenek problemleri, günlük hayat problemleri ve sayma sıralama problemleri ile problem çözme, analitik ve soyut düşünme, akıl yürütme gibi matematiksel becerilerinizi geliştireceksiniz. Sorularla yeterince uğraştıktan sonra çözdüğünüz veya çözümünü bulmakta zorlandığınız soruların cevaplarını ve çözümlerini çözümler bölümünden öğrenebileceksiniz. Bu sayede ulusal çapta yapılan BİLSEM sınavlarında ve hemen hemen her ilde ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına daha hazır hale geleceksiniz.

Olimpik Çocuk -1, matematik dersine meraklı 3. sınıf öğrencilerine ve tüm 4. sınıf öğrencilerine; Olimpik Çocuk -2,4. ve 5. sınıf öğrencilerine ve meraklı 3. sınıf öğrencilerine; Olimpik Çocuk -3 ise 4. 5. ve 6. sınıf öğrencilerine hitap etmektedir. Aynı zamanda 3. kitapta test ve klasik sorulardan oluşan deneme sınavları mevcut olup öğrencilerimizin Olimpik Çocuk serisindeki kazanımlarını ölçmektedir.

Konu Başlıkları
Şekil – Yetenek Problemleri
Günlük Hayat Problemleri
Sayma – Sıralama – Seçme – Garantileme Problemleri
Deneme Sınavları
Cevap Anahtarı & Çözümler
Barkod: 9786055255633
Yayın Tarihi: Ocak 2016
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 19x27
Sayfa Sayısı: 240
Yayınevi: Altın Nokta Basın Yayın
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021