Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Sorularla
Sermaye Piyasası Mevzuatı
Ocak 2020 / 4. Baskı / 1195 Syf. / Ciltli
Fiyatı: 185.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu çalışma ile gerek, tasarruf sahiplerinin, gerekse yatırımcıların veya sermaye talebinde bulunanların yararlanması amacıyla, sorular sorularak SPK mevzuatı en güncel halli ile bir kitap haline dönüştürülmüş. Bu çalışmada güncel olan bütün konular bölümler halinde düzenlenmiş. Öteden beri Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarının konusu olan "Sermaye Piyasası Mevzuatı" yapılan son değişiklikler birlikte Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Yeterlilik sınavlarında da sınav konusu olarak konulması ile önem kazanmış. Yeni yetişen öğrencilere, bu mesleği yapacak meslektaşlara genel hatlarıyla ve yasal dayanaklarıyla sağlıklı bir bilgi sunmak amacıyla düzenlenmiş.

Son gelişmelerle birlikte firmaların, mali ve teknik verimliliklerini, yatırımların yapılabilirliğinin karar verilmesinde en önemli veriler muhasebeciler tarafından hazırlanmaktadır. Bu amaçla ülkemizin AB ilişkilerinde Muhasebecilik mesleği açısından standardın sağlanması gerekmektedir. Bunun için ise bu dönemden sonra Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olacak meslektaşlarımızın Sermaye Piyasası Mevzuatı hakkında Sağlıklı Güvenilir bir bilgiye sahip olmaları gerekmektedir.

Bu çalışmada Sermaye Piyasası Mevzuatında, Kanunlar, Tebliğler ve Yönetmelikler, esas alınarak hazırlanmış.

(Önsözden)

Barkod: 9789758899142
Yayın Tarihi: Ocak 2020
Baskı Sayısı:  4
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 1195
Yayınevi: Gözlem Yayıncılık
Kapak Türü: Ciltli
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021