Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
3D Studio Max
3 Boyutlu Modelleme ve 3D Studio
Nisan 2012 / 2. Baskı / 411 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Günümüzde kullanılan en güçlü ve en popüler 3D grafik yazılımı olan 3D Studio Max, mimarisinin gelişmeye açık ve kolay öğrenilebilir olması nedeniyle birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Mimarlık, bilgisayar oyunları, filmler, tıbbi, hukuki ve bilimsel canlandırmaların da aralarında bulunduğu birçok ticari ve sanatsal uygulamada kullanılmaktadır.

Bu alanlardan hangisinde çalışıyor olursanız olun, 3Ds Max ve bu kitap sizler içindir.3Ds Max programını kullanarak gezegenler, harabeler, kahramanlar oluşturabilir ya da kendi cennetinizi kurabilirsiniz.

Hayal gücünüzü 3D animasyonlara yansıtırken kurallara bağlı kalmak zorunda değilsiniz!3Ds Max yazılımı ile üretim öncesi sunumlarda, gerçekçi görüntülerle işinizin sonuçlarını üretime geçmeden önce gösterebilirsiniz. Bu nedenle 3Ds Max yazılımının kullanım alanları çok geniş bir yelpazeye sahiptir. 3Ds Max kullanıcılarına ve 3Ds Max’e ilgi duyan ve başlamak isteyenlere de hitap eden bu kaynak kitapta modelleme teknikleri, malzeme, ışık, kamera özellikleri pratik ve tüm render işlevleri ile anlatılmaktadır.

3Ds Max on binlerce komutu ve parametreyi içeren çok güçlü bir program olduğu için, kullanıcı başlangıçta bu komut ve parametre okyanusunda kaybolabilir, hatta boğulma tehlikesi geçirebilir!

Bazen de pek çok imkânın farkına bile varmayabilir, çünkü araçların çoğu program ilk açıldığı anda görülmez, bu araçlar program içerisinde saklı, fakat çok iyi organize edilmiştir. Bu kitap 3Ds Max’in arayüzüyle barışmanızı ve bu arayüzden maksimum verim almanızı sağlayacaktır.

Konu Başlıkları
Adım Adım Uygulamalı Konu Anlatım
Bina Oluşturma Örnekleri
Yeni Özellikler ve Pratik Teknikler
Çatı Oluşturma Örnek Uygulamaları
3D ve 2D Çizim Teknikleri
Oda ve İç Mekan Tasarımı
Modifiers–Değiştiriciler
Kapı, Pencere, Kartonpiyer
Malzeme Editörü Endüstriyel Tasarım Örnekleri
Gerçekçi Görsel Malzeme Hazırlama Teknikleri
Barkod: 9789944711425
Yayın Tarihi: Nisan 2012
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 411
Yayınevi: Pusula Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020