Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Flash 8 Web Uygulamaları
Ocak 2007 / 1. Baskı / 350 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Flash 8 web geliştiricileri için vazgeçilmez bir araç. Cep telefonu uygulamaları, arayüz tasarımları, etkileşimli programlar, animasyonlar ve hatta oyunlar Flash'la rahatlıkla hazırlanabiliyor. PHP, ASP, JAVA ve XML desteği ile kapsamlı web siteleri hazırlamak için Flash ve script dili ActionScript'e hakim olmanız yeterli.

Uğur Gelişken'in kaleme aldığı Flash 8 Web Uygulamaları temel Flash ve Actionscript bilgisi verirken anlatımını uygulamalar üzerinden kuruyor. Flash'a aşinalık sağladıktan sonra klavye, fare kontrolleri, butonlar ve movie klipler gibi temel konularda örneklere geçiyor. Kitaptaki diğer uygulamalarsa İstemci Taraflı Uygulamalar, Sunucu Taraflı Uygulamalar ve İstemci–Sunucu Veri Transferi başlıkları altında toplanıyor. Kitabı bitirip kenara koyduğunuzda artık rahatlıkla bir ziyaretçi defteri, chat odası, anket hazırlayabilecek, sunucuya dosya yüklenmesini sağlayabilecek veya veritabanı kullanarak kişiye özel uygulamalar geliştirebileceksiniz.

Kitapla birlikte gelen CD'de kitapta anlatılan uygulamaları ve kodlarını, ayrıca Flash 8 deneme sürümünü bulabilirsiniz. Web tasarım ile uğraşan, Flash tecrübesini geliştirmek ve yeni sürüme taşımak isteyen herkes, bu kitabı mutlaka edinmeli.

Konu Başlıkları
Temel Flash Uygulamaları
Klavye Uygulamaları
Fare Uygulamaları
Sağ Tuş Menüsü
Renk Uygulamaları
Yazdırma İşlemleri
Kameradan Görüntü Almak
Dizi Uygulamaları
Tarih Uygulamaları
Saat Uygulamaları
E–Mail Gönderme Formları
Sipariş Formları
Anket Uygulaması
Chat Uygulaması
Hosting ve Alan Adı Almak
Siteyi Yayınlamak
Barkod: 9789756477861
Yayın Tarihi: Ocak 2007
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 350
Yayınevi: Pusula Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: CD

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.