Türkçe Açıklamalı Fransızca Dilbilgisi Veli Doğan Günay  - Kitap
Türkçe Açıklamalı

Fransızca Dilbilgisi

1. Baskı, 
Şubat 2022
Kitabın Detayları
Dili:
Türkçe
Ebat:
16x24
Sayfa:
188
Barkod:
9786059594905
Kapak Türü:
Karton Kapaklı
Fiyatı:
390,00
Temin süresi 2-3 gündür.
Kitabın Açıklaması
Geçmişten geleceğe Fransızca her zaman bilim dili, diplomasi dili ve kültür dili olarak var olmuştur ve var olacaktır. Bu kitap, Fransızca öğrenmeye başlayacak olan veya öğrenmeyi sürdürmekte olan bireyler için hazırlanmış kapsamlı bir yardımcı kaynak niteliğindedir; hem Fransızca öğrenenler için hem de Fransızca eğitim öğretim yapan kurumlardaki öğrenciler için hazırlanmıştır.
Bu kitabı Fransızcaya yeni başlayanların kullanabileceği gibi, belli bir aşamayı kat etmiş kişiler de bilgilerini ilerletmek ve pekiştirmek için kullanabilir. Çünkü kitap içerisinde ele alınan konular geniş bir çerçevede ele alınmıştır.
Kitapta Fransızca dilbilgisinin her yanına değinilmiştir; kurallar oldukça yalın açıklanmış ve yapılan her açıklama için anlaşılabilir örnekler verilmiştir. Kısacası, Fransızca dilbilgisi için gerekli olan tüm bilgiler adım adım öğrenme metodolojisi yaklaşımıyla derli toplu okuyucuya sunulmuştur. Örnekler verilirken de en işlevsel ve öğretici olabilecekler seçilmeye çalışılmıştır. Örneklerin, Fransızca konuşulacak bir ortamda kullanabileceği türden tümceler olması arzulanmıştır.