Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Adobe Dreamweaver CS4
Kasım 2009 / 1. Baskı / 270 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu ile Web siteleri oluşturmayı ve yönetmeyi, zengin etkileşimli ara yüzler tasarlamayı, metin, grafik ve videolarla birlikte çalışmayı ve Photoshop Smart Object'leri kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated'ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eğitim dizisi olması sebebiyle, diğer kitaplarda ya da eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir.

Adobe Dreamweaver CS4 Yetkili Eğitim Kılavuzu 11 ders içermektedir. Kitap, Adobe Dreamweaverı öğrenmek için gereken temel konuları kapsamakta ve programı daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak sayısız ipucu ve teknik içermektedir. Kitabı başından sonuna kadar takip edebilir veya sadece ilginizi çeken dersleri inceleyebilirsiniz.

Konu Başlıkları
Hızlı Başlangıç
CSS İle Çalışmak
Metinler, Listeler ve Tablolarla Çalışmak
Resimlerle Çalışmak
Gezinti Özellikleriyle Çalışmak
Etkileşim Eklemek
Formlarla Çalışmak
Flash İle Çalışmak
Verimliliği Arttırmak
Siteyi Web'de Yayınlamak+
Barkod: 9789756675472
Yayın Tarihi: Kasım 2009
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 18x23
Sayfa Sayısı: 270
Yayınevi: Medyasoft
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: CD

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020