İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık İSG Özet Kitabı Muhammed Nurullah Acar  - Kitap

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık

İSG Özet Kitabı

1. Baskı, 
Nisan 2022
Kitabın Detayları
Dili:
Türkçe
Ebat:
20x28
Sayfa:
360
Barkod:
9786257602006
Kapak Türü:
Karton Kapaklı
Fiyatı:
600,00
Temin süresi 2-3 gündür.
Kitabın Açıklaması
Kitabımızın amacı İş Sağlığı ve Güvenliği sınavlarında size destek sağlamaktır. Kitabımız İş Sağlığı ve Güvenliği sınavına (İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli, A-B-C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları) yönelik bilgileri içermektedir. Kitaptaki konular, İşyeri Hekimi, Diğer Sağlık Personeli ve İş Güvenliği Uzmanlığı (A-B-C) sınavlarında sorumlu tutulan konulara göre düzenlendi. Birçok kaynak, yasa, yönetmelik, mevzuat ve bildiri araştırması yaparak oluşturduğumuz bu kitap tamamıyla güncel olup değişen yönetmelikler dikkate alınarak yazılmıştır.
Bu bilgileri size fazla ve uzun cümlelerden arındırılmış akılda kalıcı bir şekilde sunduk. İSG Özet kitabımız hazırlanırken önceki yıllarda ÖSYM sınavlarında çıkan sorular tek tek analiz edilerek ve dikkate alınarak hazırlandı. Bu sayede kitabımızda sorulma olasılığı olmayan detaylara yer vermedik.
Konularımız sizin çalışırken kolayca anlayabileceğiniz yorumlayabileceğiniz ve soru üzerinde konuyu gördüğünüzde zaten kitabımız vesilesiyle aşina olacağınız şekilde hazırlandı. Konular konu başlıkları belirtilerek sadeleştirildi ve istediğiniz zaman aradığınız konuyu bulabileceğiniz şekilde tasarlandı. Kitabımızda sizin sınav konusunda ihtiyacınız olan bütün bilgiler mevcut olup ÖSYM'nin önceki yıllarda sorduğu soruların konu dağılımlarını, hangi konuda daha fazla soru sorulduğunu, ÖSYM'nin özellikle üzerinde durduğu konuları belirterek sizin de üzerinde durmanız, dikkatle incelemeniz ve sınavda soru kaçırmamanız için belirttik.