Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Örgütsel Davranış
Kasım 2020 / 4. Baskı / 456 Syf.
Fiyatı: 48.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Günümüzün küreselleşme sürecinde örgütlerin başarılı olmasının temelinde yatan gerçek, örgütsel iç etkinlik ve verimliliktir. Çünkü zor piyasa koşullarında örgütler etkinlik ve verimliliği üst düzeylerde tuttukları sürece varlıklarını devam ettirebilirler. Etkinlik ve verimliliği istenilen seviyelere getirmenin temel anahtarı, "örgütsel yapı"yı iyi tanımaktır.

İnsanlar yaşamlarının belli bir döneminde örgütsel bir yapı içinde yer alırlar. Örgütsel yaşamdaki varlıkları, başarılı olmalarına bağlıdır. İnsanların örgütsel yaşamda başarılı olabilmeleri kişisel gelişimleri ile yakından ilişkilidir. İnsanların kişisel gelişimlerini tamamlamaları için öncelikle Davranış Bilimleri ve Örgütsel Davranış eğitimleri almaları gerekmektedir. Başka bir deyişle, kendilerini ve iş yaşamını iyi tanımaları için bu iki eğitim sürecinden geçmeleri bir zorunluluktur. Çünkü kendisini ve örgütsel yapıyı tanıyamayanların özel ve iş yaşamlarında başarılı olmaları biraz zordur. Örgütsel davranış kitabı yazılırken bölüm başlıkları ve konuları, öncelikle iş yaşamında başarılı olmayı hedefleyenlerin ihtiyaçlarından yola çıkarak seçilmiş.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786051334028
Yayın Tarihi: Kasım 2020
Baskı Sayısı:  4
Ebat: 19x23
Sayfa Sayısı: 456
Yayınevi: Nobel Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021