Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Themis – Vergi Hukuku Soru Kitabı
Ağustos 2020 / 1. Baskı / 791 Syf.
Fiyatı: 79.00 TL
İndirimli: 39.50 TL (%50)
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Ben soru çözerken daha iyi öğreniyorum diyorsanız bu kitap tam sizin için!

Kurum sınavlarındaki benzersiz başarısı nedeniyle 16 yılda yüzbinlerce adayın tercih ettiği THEMIS Dizisi yeni yayınlamaya başladığı Soru Kitaplarıyla öğrendiklerinizi kalıcı hale getirmeyi hedefliyor.

Vergi Hukuku Soru Kitabı'n da Vergi mevzuatımız tüm yönleriyle incelenmiş ve vergi mevzuatının teknik yönü ve kendine özgü dili olabildiğince açık ve günümüz Türkçesine uygun şekilde anlatılmaya çalışılmıştır Kitap ÖSYM'nin sınav formatına uygun, yeni nesil sorularla işlemekte ve sizi sınavda karşılaşacağınız soru tiplerine hazırlamayı amaçlamaktadır. Kitapta tamamı çözümlü 1000'den fazla soruya yer verilmiştir. Çözümler çok kısa, basit cümlelerle geçiştirilmemiş, ihtiyaç olan yerlerde neredeyse konu anlatımı kitabındaki kadar detaya girilmiştir.

Sınava hazırlanırken vaktinizin oldukça sınırlı olduğu dikkate alınarak, her bir bölümdeki soru sayısı sınavlardaki konuların ağırlığına göre titizlikle ayarlanmıştır. Kitaptaki sorular sınav müfredatına uyumlu hazırlandığı ve önceki kurum sınavlarında çıkan soru tiplerinden oluşturulduğu için, gireceğiniz sınavlarda çok benzerlerinin (hatta belki de aynısının) karşınıza çıkması hiç şaşırtıcı olmayacaktır.

Bu kitapla pekiştireceğiniz vergi hukuku bilgisiyle KPSS, İdari Yargı Hâkimliği, Sayıştay Denetçi Yardımcılığı, Gelir Uzmanlığı Giriş ve Yeterlik Sınavlarına hazırlananlar ile Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesindeki diğer kurum içi yükselme sınavlarında ciddi sayıda vergi hukuku sorusu çözebilirsiniz.

Sınavınız da başarılar dileriz. :)


Konu Başlıkları
İdari Hâkimlik
KPSS
Vergi Müfettişliği
Gelir Uzmanlığı
Sayıştay
Kurum Sınavları
Güncel, Öğretici ve Yalın Bilgiler
Çıkmış ve Çıkması Olası Soruları Vurgulayan Notlar
Benzer Kavram ve Kurumları Karşılaştıran Tablo ve Açıklamalar
Kavramayı Kolaylaştıran Örnekler
Barkod: 9789750261480
Yayın Tarihi: Ağustos 2020
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 13x19
Sayfa Sayısı: 791
Yayınevi: Seçkin Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021