Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Çözümlü Problemleriyle Finansal Yönetim
Eylül 2014 / 2. Baskı / 461 Syf.
Fiyatı: 46.30 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

İşletmecilik faaliyetlerinin her geçen gün daha fazla uluslararası nitelik göstermesi, finansal yönetim kararlarının uluslararası boyutta düşünülmesine ve tartışılmasına neden olmaktadır. Günümüzde işletme yöneticilerinin finansal kaynaklara ulaşmada çok sayıda alternatife sahip olduğu, farklı özelliklere sahip kaynak türleri arasında seçim yapabildiği, yatırım kararlarında yerel faktörlerin yanı sıra global faktörlerin de dikkate alındığı, finansal yönetimde farklı bakış açılarının hakim olduğu bir süreç yaşanmaktadır. Bu gelişmeler finansmanı işletmenin her kararının bir parçası haline getirmekte ve işletme yöneticileri için finansman, derinliğine öğrenilmesi gereken bir konu haline gelmektedir.

Bu kitap, finansal kararların alınmasında işletmeyle alakalı çevrelere ve öğrencilere destek olmak amacıyla hazırlanmış, önceki baskılar çeşitli finansman problemlerinin algılanması ve çözümüne bu anlamda büyük katkı sağlamıştır. Kitap, kullanıcıların isteklerinin de bir sonucu olarak bu baskısında yeni bir içerik kazanmıştır. Kitapta finansmanın her alanına ait yoğun problem anlayışı korunmuş, bunun yanı sıra konuların teorik altyapıları da derinliğine anlatılmaya çalışılmıştır.

Barkod: 9786053992325
Yayın Tarihi: Eylül 2014
Baskı Sayısı:  2
Ebat: 19x24
Sayfa Sayısı: 461
Yayınevi: İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020