Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Özel Hukukun Güncel Meseleleri Sempozyumu –II–
25–26 Nisan 2019
Ocak 2021 / 1. Baskı / 645 Syf.
Fiyatı: 130.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Erciyes Üniversitesi Hukuk Fakültesinde gerçekleştirilen "TTK'nın Yürürlüğünün 7. Yılında Anonim Şirketler Hukuku Sempozyumu" 26 Bildirinin katıldığı ve anonim şirketler hukukunda uzman öğretim üyeleri ile Yargıtay üyelerinin oturum başkanlığı yaptığı, istenilen amacın hasıl olduğu bir sempozyum olarak hafızalara kazındı. Sempozyumda 01 Temmuz 2012 tarihinden bu tarafa geçen süre içinde ticari hayatta en fazla rastlanan şirket türlerinden biri olan anonim şirketler güncel meseleler ve meydana gelen gelişmeler çerçevesinde mercek altına alınmış, değerli öğretim üyeleri tarafından bu konuda bildiriler sunulmuştur.

Aradan geçen süre zarfında tüm dünyanın yaşadığı salgın süreci sempozyumun bir kitap haline dönüşmesini geciktirdi. Yaşanan bu gecikme her ne kadar bildirilerin sempozyuma katılanlar dışındaki ticaret ve şirketler hukukuna ilgi duyan kişilere erkenden ulaşmasını etkiledi ise de, bildirilerin kâğıda dökülmesi bakımından geçen bu zaman, bildirileri sunanlar tarafından üzerinde düşünülmesini sağlayarak yeni fikirlerin oluşmasına, bildiriyi daha da geliştirmesi sağladığı kanaatindeyiz.

(Önsözden)

Barkod: 9786257277792
Yayın Tarihi: Ocak 2021
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 17x25
Sayfa Sayısı: 645
Yayınevi: Adalet Yayınevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021