Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
KPSS Matematik Geometri
Eylül 2012 / 1. Baskı / 706 Syf.

Baskısı tükenmiştir.
 
   

KPSS genel yetenek testinin Türkçe ile birlikte iki ana bölümünü oluşturan matematik bilgisi eleyici ve ayırt edici rolü en fazla olan bölümdür. Sınavda matematik bilgisi ile ilgili her yıl 30 soru sorulmaktadır.

Son yıllarda özellikle özdeşlikler, denklemler, eşitsizler ve fonksiyonlar gibi beklenmedik alanlarla ilgili sorulara yer verilmesi, kaynakların da içerik bakımından kendilerini yenilemesini zorunlu kılmıştır. Yayınevimizin titiz ve ilkeli bir çalışma sonucu ortaya koyduğu matematik kitabı sınavın düzeyine oldukça yakın, isabetli bir konu çerçevesine sahiptir. Konu anlatımına gereksiz ayrıntılardan kaçınılmış ve basitten karmaşığa doğru bir seyir tercih edilmiştir.

Çıkmış soruların hemen hemen tamamı ilgili oldukları konular içine serpiştirilmiş, analitik çözümleri yapılmıştır. Çıkmış soruların çözümlü olarak verilmesi öğrenme gücünüzü artıracak ve pratiğinizi geliştirecektir. Konu bitiminde KPSS formuna yakın sorulardan oluşan konu testleri verilerek ünitelendirilmiş bir bilgi aktarımı gerçekleştirilmiştir. Son yıllarda matematik sorularının zorluk derecesindeki artış da dikkate alınmış, ilgili konulara ek olarak çözümlü örnekler yerleştirilmiştir.

Barkod: 9786055211271
Yayın Tarihi: Eylül 2012
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 19x27
Sayfa Sayısı: 706
Yayınevi: Data Yayınları
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020