Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   
Gayrimenkul Finansmanı
Mayıs 2018 / 1. Baskı / 310 Syf.
Fiyatı: 22.00 TL
3 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu kitapta gayrimenkul piyasasının finansal boyutu evrensel ölçekte çeşitli yönleriyle ele alınmış, özellikle Türk Gayrimenkul Piyasasına odaklanılmış, gelişim süreci incelenerek kullanıcıların faydalanabilecekleri bir eser ortaya çıkarılmaya çalışılmış. Kitabın hazırlanmasındaki temel amaç, gayrimenkul finansmanı alanındaki yayınlara öncülük etmek, alanın gelişmesine yayın desteği sağlamaktır.

Kitapta, hızlı bir gelişim gösteren gayrimenkul piyasası çeşitli yönleriyle incelenmiş; özellikle piyasanın finansal kurumları ve finansal araçlarındaki gelişmeler ayrı bölümler halinde kitaba kazandırılmış. Gayrimenkul piyasası ile özdeşleşen konut piyasası, konut finansman yöntemleri, ipotekli konut finansman sistemi, risk unsurları ve sigorta mekanizmalarıyla birlikte detaylı bir şekilde incelenmiş.

Konut kredi modellerinde Dünya uygulamalarından örnekler verilmiş, konu örnek uygulamalarla zenginleştirilmiş. Kitabın son bölümünde menkul kıymetleştirmeye yer verilmiş, menkul kıymet havuzlarının oluşturulması ve menkul kıymet türetilmesi süreci belirli menkul kıymet türleri açısından örneklendirilmiş.

(Tanıtım Bülteninden)

Barkod: 9786052323724
Yayın Tarihi: Mayıs 2018
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 310
Yayınevi: Detay Yayıncılık
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2019