Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Belediyeler İçin Çalışma İlişkileri Rehberi
Eylül 2015 / 1. Baskı / 1126 Syf. / Ciltli
Fiyatı: 250.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Bu eser ile belediyelerin insan kaynaklan, mali hizmetler, destek hizmetleri, zabıta ve itfaiye birimlerinin uygulayıcılarına çalışma hayatında karşılaşılan, yargı kararlarıyla şekillenen, ilgili kurumların görüşleri ile uygulama bulan çalışma hayatı ihtilaflarına yer verilmiştir.

Belediyelerimizde çalışma, sosyal güvenlik, zabıta ve itfaiye mev¬zuatının uygulanmasında karşılaşılan ve titizlikle seçilmiş özel konulara ve sorunlara yer verilen bu kitap beş bölümden oluşmaktadır. Kitabın birinci bölümünde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, 5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu ve 5393 Sayılı Belediye Kanunu açısından çalışma hayatında karşılaşılan sorunlarla ilgili değerlendirmelere yer verilmiştir. İkinci bölümünde 4857 sayılı İş Kanunu ve 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, üçüncü bölümde 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, dördüncü bölümünde Belediye Zabıta Yönetmeliği, beşinci bölümünde ise Belediye İtfaiye Yönetmeliği açısından soru ve sorunlar işlenmiştir.

Belediyelerin insan kaynakları, mali hizmetler, destek hizmetleri, hukuk, zabıta, itfaiye ve diğer birimlerinden gelen sorular ışığında hazırlanan ve uygulayıcıları fazla yormadan işleniş usulü bakımından soru ve sorunlarına net cevap bulabilmeleri amacıyla rehber niteliğinde hazırlanmıştır.

Barkod: 9786056362187
Yayın Tarihi: Eylül 2015
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 17x25
Sayfa Sayısı: 1126
Yayınevi: Ankara Yayınevi
Kapak Türü: Ciltli
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2021