Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Sosyal Güvenlik Reformu Yorum ve Açıklaması
(5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu)
Haziran 2009 / 6. Baskı / 1137 Syf. / Ciltli
Fiyatı: 70.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   
Konu Başlıkları
Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliği
SSK ve Bağ – Kur Prim Affı
5754 ve 5763 sayılı Kanunlarla Yapılan Değişiklikler Çerçevesinde Açıklamalar – Yorumlar – Örnekler
Barkod: 9786055929053
Yayın Tarihi: Haziran 2009
Baskı Sayısı:  6
Ebat: 17x24
Sayfa Sayısı: 1137
Yayınevi: Yaklaşım Yayıncılık
Kapak Türü: Ciltli
Dili: Türkçe
Ekler: -

Resul Kurt
Doç. Dr. RESUL KURT
Adıyaman’da doğdu.
İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sosyal Sigortacılık programında Yüksek Lisans eğitimini, Mali Hukuk programında Doktora (Phd) eğitimini tamamladı.
ÇSSK Genel Müdürlüğü Sigorta Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Sigorta Müfettiş Yardımcısı olarak başladı ve Sigorta Müfettişi, Başmüfettiş, Rapor Okuma Komisyonu Başkanı olarak çalıştı. SGK Başkan Danışmanlığı görevinde bulundu.
2009 yılında SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında Başmüfettiş olarak sürdürdüğü görevinden istifa ederek ayrıldı ve Resul Kurt Danışmanlık Şirketlerini kurdu.
Marmara Üniversitesi SBMYO ve BSYO’nda, Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı.
Halen İstinye Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta olup, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi BAUSEM İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı sertifika programı koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
Sosyal Güvenlik, İş Hukuku, Vergi Hukuku, İşsizlik, İstihdam, Engelli Hakları, İş Sağlığı Ve Güvenliği, Kadın Hakları, Sosyal Yardımlar ve Yoksulluk, Sağlık ve Çalışma Hayatı konularında çalışmalar yaptı. Çok sayıda ulusal ve uluslararası sempozyumda tebliğ sundu, bir çok ilde seminer ve konferanslara konuşmacı olarak katıldı.
Yayınlanmış 23 kitabı ve çok sayıda makalesi bulunmaktadır.
STAR GAZETESİ’nde ve DÜNYA GAZETESİ’nde günlük köşe yazıları yazmaktadır.
24 TV'de “Resul KURT'la Sosyal Güvenlik” Programını; ÜLKE TV'de "Resul KURT'la Çalışma Hayatı" programını; DÜNYA EKONOMİ TV'de "Resul KURT'la Çalışma Hayatı" programını ve TRT 2 ve TRT HABER'de ekonomik gelişmelerin ele alındığı "İş'te Gündem" programını Dr. Bumin Doğrusöz'le birlikte hazırlayıp sundu. Halen Bloomberg HT TV'de Ekonomik Görünüm Programında Sosyal Güvenlikle İlgili Konularda yorumcudur.
 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020