Kategoriler
Eser Adı Yazar Yayınevi Açıklama İçindekiler Barkod
Arama  
Ana Sayfa Sipariş Takip Üyelik Yardım İletişim
 
 
Bülten
   

×
Sporcuların El Performanslarının Finger Tapping (Parmak Vuruş) Yöntemi ile Değerlendirilmesi
Mart 2020 / 1. Baskı / 102 Syf.
Fiyatı: 15.00 TL
4 günde kargoya verilir.
 
Sepete Ekle
   

Elin gerek kullanımının gerekse tercih şeklinin spor yaşamı içerisinde bu denli önemli olması, spor bilim insanlarının da dikkatini çekmekte ve özellikle el ile ilgili olarak bütünsel bir yaklaşım ile genel olarak elin performansının ölçülebilmesi ile ilgili çalışmalarını yoğunlaştırmalarına neden olmaktadır.

Yüksek el performansı elin aktif olarak kullanıldığı spor branşlarında çok önemlidir. El performansının en doğru şekilde değerlendirilmesi de başarıya ulaşmak için önemli unsurlardan biridir. Bu araştırmada aktif olarak elini kullanılan ve kullanmayan spor branşlarında el performansının "Finger Tapping" metodu ile değerlendirilmesi amaçlanmış.

(Önsözden)

Barkod: 9786257045889
Yayın Tarihi: Mart 2020
Baskı Sayısı:  1
Ebat: 16x24
Sayfa Sayısı: 102
Yayınevi: Gazi Kitabevi
Kapak Türü: Karton Kapaklı
Dili: Türkçe
Ekler: -

 
Kitap
Bülten
Kitap
Kitap
İndirimli Kitaplar
 
 
Ana Sayfa | Uluslararası Yayınevi Belgesi | Hakkımızda | Bülten | Gizlilik ve Çerez Sözleşmesi | Üye Sayfası | Yardım | İletişim

Seçkin Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Copyright © 1996 - 2020

 


×
Değerli Okuyucularımız,
Ülkemizde hızla yayılan Covid-19 salgını nedeniyle İstanbul Çağlayan, Kartal ve BAM Adliyesi Şubelerimizin faaliyetleri 23 Mart 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulmuştur.
Kitap ihtiyacınızı karşılayabilmek için İstanbul Şişli ve Ankara Strazburg Cad. Şubelerimiz Salı ve Perşembe günleri saat 9:00 – 17:00 arasında hizmet vermeye devam edecektir.
Ayrıca web sitemizden vereceğiniz siparişleriniz aksamadan gönderilmeye devam edecektir.
Bu sıkıntılı süreci kısa sürede atlatmasını ve hastalığa yakalanan herkesin bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.